SanaLika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SanaLika

Sanalika Hakkında Herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''Flash Player'ı yükleyin!'' hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

YazarMesaj
*_CooL_*
sanalika
sanalika
*_CooL_*

Rep Gücü : 138

''Flash Player'ı yükleyin!'' hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty
MesajKonu: ''Flash Player'ı yükleyin!'' hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?   ''Flash Player'ı yükleyin!'' hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:45 pm

Kullandığınız internet tarayıcısı Flash Player 9 ve sonraki sürümleri olmadan Sanalika'ya giremeyecektir. Sisteminizde Flash Player hiç yüklenmemiş veya eski bir Flash Player sürümü yüklü olabilir.

Güncel bir Flash Player yüklemek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine giriniz. Karşınıza gelen ekrandaki "Agree and install now" düğmesine tıklayınız. 2MByte civarında küçük bir dosya indirilecektir. Daha sonra tüm internet tarayıcı pencerelerinizi kapatınız. İndirdiğiniz uygulamaya çift tıklayarak yükleyiniz. Artık Sanalika'ya girebilirsiniz.

Internet Explorer kullanıcıları daha farklı bir yöntemle Flash Player'ı yükleyeceklerdir. "Agree and install now" tuşuna tıkladığınızda internet tarayıcınızın üst bölümünde bir uyarı çubuğu görünecektir. Uyarı çubuğuna tıklayarak açılan menüden "ActiveX denetimini yükle" seçeneğiniz seçiniz. Daha sonra karşınıza gelen güvenlik uyarısını "install" düğmesine tıklayarak onaylayınız. Bundan sonraki işlem otomatik olarak gerçekleşecektir. Bu aşamadaki ilerlemeyi internet tarayıcınızın penceresi içindeki ilerleyen bir ekrandan takip edebilirsiniz. İlerleme ekranı kaybolduğunda tüm Internet Explorer pencerelerini kapatınız. Artık Sanalika'ya girebilirsiniz.

Internet Explorer altındaki ActiveX ayarlarınız farklı olabilir. Bu durumda yüklemeyi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Ayarlarınızı gözden geçiriniz

''Flash Player'ı yükleyin!'' hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası